Podgrzewacz prądem Slim 50L 360x810mm


Objętościowy elektryczny podgrzewacz c.w. Slim jest odpowiednio zbudowany do miejsc o niewielkiej powierzchni. Dzięki małej średnicy – 360mm zabiera dużo mniej miejsca niż tradycyjne podgrzewacze. Znakomicie sprawdzi się jako źródło c.w. w łazience i aneksie kuchennym. Dedykowany jest do montażu nad punktem pozyskania wody. Bojler elektryczny Kospel Slim 60L 360x930mm posiada moc nominalną 2000W i podłączany jest do prądu 230V.


Na specjalny komentarz zasługuje konstrukcja pojemnika. Wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali i pokryty równą warstwą na całej powierzchni specjalną farbą o odpowiednio dobranej grubości. Warstwa izolacyjna zrobiona jest z zagęszczonego poliuretanu. Zapewnia to wysoką wytrzymałość zbiornika oraz mniejsze koszty eksploatacji z powodu zmniejszonych strat ciepła.


Podgrzewacz elektryczny Slim mają opcję regulacji temperatury wody w zakresie 20-77 st. C. Uzupełniająco wyposażony jest w funkcję przeciwzamrożeniową. Tryb automatyczny pozwala na ustawienie czasu pracy oraz temperatury wody zgodnie z potrzebami za pośrednictwem tabletu i oprogramowania producenta. Umożliwia to wysoce optymalne wykorzystywanie ogrzewacza.