Kaloryfer T19 na moduł internetowy

Kaloryfer z konwektorem na prąd T19 to innowacyjna seria wielozadaniowych grzejników elektrycznych z opcją zdalnego sterowania przez komputer. Dostępna na smartfony aplikacja pozwala na ustawianie temperatur w cyklu 7-dniowym. Grzejniki z tej serii wytwarzane są z elementami grzewczymi o niskiej temperaturze nagrzania o wydajności grzewczej 1000, 1500 i 2000W, dzięki temu można dostosować właściwy grzejnik do gabarytów wnętrza i jego popytu na energię cieplną. Sterownie pozwala na nastawienie mocy grzejnej na 50 lub 100% użycia. W związku z powyższym kaloryfer nie zawsze musi działać na granicznej mocy grzejnej.T19 mają odporność IP24, zatem można je bezpiecznie użytkować w pomieszczeniu kąpielowym i pomieszczeniu kuchennym. Kaloryfery elektryczne z tej serii wytwarzane są z falowanej blachy ze stali powlekanej powłoką antykorozyjną i polakierowane wytrzymałym na wysokie temperatury. Programowalny termostat ma czujnik otwarcia okna, który odłączy grzejnik automatycznie, gdy wietrzymy lokal. W komplecie z kaloryferem jest komplet uchwytów na ścianie oraz nóżki do postawienia kaloryfera.

Najistotniejsze dane:

1. Elektroniczny termostat z programowaniem tygodniowym i opcją zdalnego regulowania przez internet za pośrednictwem bezpłatnej apki Tuya Smart.

2. Antykorozyjna obudowa wyprodukowana w klasie szczelności IP24 umożliwiająca montaż w pomieszczeniu kuchennym i pralni.

3. Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa chroniący przed nadmiernym nagrzaniem.

4. Montaż na wspornikach podłogowe lub ścienne.

5. Wmontowany sensor uchylonego okna.

6. Zasilanie 230V.

7. Kabel zasilający 1,5m zakończony wtyczką.

Zabezpieczenie wytwórcy 2 lata na grzejnik, 5 lat na element grzejny.