Maty zapobiegające poślizgom

Maty antypoślizgowe to nie jedynie paski materiału. To oprócz tego podkładki. Mają zastosowanie w każdym punkcie, gdzie jest ważny bezpieczny krok, pewność i komfort, gdzie występuje możliwość poślizgnięcia się i wypadku.

Maty antypoślizgowe to rodzina wyrobów, jaka zawiera w sobie różnego rodzaju maty wykonane z gumy. Wyjątkowo zrobione maty gumowe, umocnione, mają zastosowanie| nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Są elastyczne, miękkie, równocześnie bardzo trwałe, zajmują niewiele miejsca w bagażniku. Ta finalna cecha jest równie ważna, jak inne cechy, ponieważ maty antypoślizgowe często wykorzystywane są przez służby ratownicze podczas wypadków, aby zabezpieczyć lokalizację wypadków.

Wśród mat antypoślizgowych znaleźć można maty wielorakiej wysokości, samoprzylepne. Robione są one na zlecenie w oczekiwanych przez klienta wielkościach. Dzięki temu mogą czynić zadość najbardziej wyjątkowe wymagania konsumentów.

Maty zapobiegające poślizgom wykonane są z kauczuku EPDM. Dzięki jego parametrom fizycznym i chemicznym jest to mieszanka o bardzo szerokim spektrum użycia.

Guma epdm nie ulega starzeniu się i nie kruszy, utrzymuje mimo upływu czasu swoje parametry plastyczne. Te właśnie właściwości wskazały o jej użyciu do wyrobu uszczelek, które z założenia powinny być i trwałe.

W grupie zabezpieczeń antypoślizgowych znajdziemy odbojniki. To bardzo duża gama surowców z klejem, które stosowane są w przemyśle wytworu mebli, transporcie, znajdują również zastosowanie w wykończeniu biur i miejsc użyteczności publicznej i wszędzie tam, gdzie oczekiwana jest ochrona antypoślizgowa. Zarazem służą do ochrony posadzek przed zarysowaniem, tłumienia wibracji.