System garderoby System Elfa

System Elfa Classic to zbiór elementów stworzonych do budowy ekonomicznej garderoby lub zabudowy szafy we wnęce. Jest to system z elementami wieszanymi, którego montaż jest łatwy. Polega on na montażu szyny poziomej do ściany, na której mocuje się szyny pionowe, a na nich pozostałe elementy, czyli półki, kosze, wieszaki, drążki. Tym samym można stworzyć użyteczny system przechowywania, dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymogów. Plusem systemu elfa jest możność zamiany montażu poszczególnych składowych w dowolnej chwili lub rozszerzenia całego systemu. Dostęp do przechowywanych rzeczy jest łatwiejszy dzięki wysuwnym częściom, jak kosze czy wieszaki (np. na spodnie, krawaty).
Doskonałym dopełnieniem systemu Classic jest elfa Decor. To ekskluzywna seria towarów wyprodukowanych z prawdziwego drewna, do kupienia w odcieniu brzozy, orzecha i bieli. Połączenie metalu oraz drewna dodaje wnętrzu elegancji oraz stylu tym samym dając maksimum wolności kompozycji. Półki, wysuwane kosze czy wieszaki można dowolnie zestawiać, właściwie dopasowując do własnych wymogów tworząc tym samym unikatowe pomysły.
Systemy Elfa to nie tylko składowanie, to również stwarzanie nowatorskich przestrzeni. Elfa Utility Door and Wall Rack. Drzwi to idealne okolice na układania drobiazgów w koszykach, organizatorach, pudełkach i na wieszakach. To wszystko bez wykorzystania narzędzi i bez ingerencji w płaszczyznę drzwi.