Kalosze dla każdego

Każdemu z nas na słowo gumiaki kojarzy się solidny, ciężki, wykonany z gumy but zakładany na skarpetkę. Wspominamy przy tej okazji eskapady na ryby czy do lasu. Wspominamy również nie rzadko jak pokilku godzinach łażenia, czuliśmydyskomfort brak dopływu powietrza do naszych stóp oraz fakt ile miejsca kalosze zajmowały np. w bagażniku samochodu kiedy całą rodziną wracaliśmy z wyprawy.

Kalosze Bekina to towarniezwykły. Nie zakłada się ich na skarpetę tylko na but, stądbłyskawiczna możność ściągnięcia czyponownego założenia. Dodatkowym ich atutem są niewielkierozmiary. Wymiar po złożeniu kalosza to raptem 2-3 cm. Jest to wygodne,bo gumofilce można praktycznienosić ciągle przy duszy. Spokojnie mieszczą się również pod fotelem w aucie, czy w bagażniku. Posiadanie gumofilcy Bekina, w przypadku osób podróżujących samochodem ma swoje kolejne mocne strony. Doskonale sprawdzają się nietylko na wyżejwymienionych eskapadach na grzyby czy nad wodę, ale są niezbędne np. w czasie odwiedzin w ręcznej myjni. Dotychczas skutkowało to najczęściej zmoczeniem butów. Bekina sprawdza się także w wypadkachawaryjnych. Powodzi, ubłoceniu, zaśnieżeniu, czyli we wszystkich w których przejście ?suchą nogą? nie jest wykonalne. Gumofilce Bekina docenią również bizneswoman i panowie, których w okolicznościach ?nagłej potrzeby? pozostaje wybór wizyty w mokrym miejscu. Wówczas założenie gumofilcy zapewni , że eleganckie obuwie pozostanie nie naruszone.

Bekine uznało już wojsko i armia w Skandynawi oraz NATO.Ta rekomendacja pozwala mieć gwarancję, że kalosze spełnią swoje zadanie w trudnych i nie typowych warunkach.