Sterownik ogrzewania Elektra Piła

Nowy, umożliwiający komunikację zdalną sterownik OWD5 – charakterystyka produktu

Sterownik ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w sobie atuty zaawansowanego termoregulatora elektronicznego z opcją bezprzewodowego kierowania przez tablet.

Umożliwia regulowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogowym wodnym , grzejnikami elektrycznymi, grzejnikami na centralne ogrzewanie wodne.

Ma dotykowy fronto wymiarach dwa cale. Kluczowym atutem jest wielobarwny, dotykowy ekran i zdalne regulowanie przy pomocy tabletów. Daje możliwość programowania temperatury w okresie dobowym oraz tygodniowym. Regulator nabywa wiedzy o czasie reakcji na zmianę temperatury podłoża i wie, w jakim momencie trzeba załączyć lub rozłączyć ogrzewanie, aby osiągnąć nadaną temperaturę o oczekiwanej okresie w ciągu dnia. System programowania może wynosić do 6 wydarzeń w trakcie dnia. Jest opcja przypisania do każdego trybu różnej temperatury.

To, co najważniejsze

  • wysoka dokładność ustawianej temperatury,
  • opcja adaptacyjna – uczy się bezwładności schematu grzania i miejsca – dla tego umie należy uprzednio załączyć ogrzewanie aby osiągnąć żądaną temperaturę o wyznaczonej godzinie,
  • zdalne sterowanie przez smartfon – weryfikacja i opcja wahnięć temperatury bez uzależnienia od pozycji gdzie się mieścisz – starczy zainstalować apkę na smartfon – możesz sterować choćby paroma termostatami z jednej apki.
  • pełna eksploatacja w języku rodzimym,

Termostat przesyłany jest z detektorem ciepłoty powietrza oraz przewodowym detektorem podłogi.

Modułowa osłona pozwala na instalację w ramkach innych wytwórców np w celu zespolenie z włącznikami oświetlenia. Gabaryty: 82 mm x 82 mm x 40 mm